Greatest Kılavuzu acemi ağaç işleri projeleri için

Eskitme konstrüksiyonlacak dünya, sabık boya lakırtııntısı, her türlü yağ ve kirden arındırılmalıdır. İlk öğün boyanacak yüzeyler kuru ve masum olmalıdır.

Çin ve Japonya’ da üst yüzey maslahatlemlerinin gelişimi 2000 seneı aşar. Süslemem ve tahaffuz amacı ile kullanılan bu ilk vernik Japon vernik ağacı sanarak bilenen ve ilmî adı “Rhusvernicifera” olan bir ağdokunaklın kabuk madunı mayisından oluşur. MÖ. yapılan konulerin boyanmasında en çok kırmızı ve yağız renkler kullanılmıştır.

Ağabeyç eşyaları, mülevven hazırlamanın en adi yolu boyamaktır. Birinci sınıf ancak pahalı bir boya kullanılsa bile, mobilyanın maliyetini bir küme etkilemez. Ancak müşterinin isteklerine gereğince özel tezyinî sorunlemler yapılabilir.

Uygulamadan önce yüzey çarkıt boya sözıntısı, her türlü yağ ve kirden arındırılmalıdır. İlk yol boyanacak yüzeylerin kuru ve nezih olmalarına özen gösterilmelidir.

Fiziksel kurumalı hiç bileşikli, nikro su taşkınıüloz esaslı çabuk kuruyan bir sistemdir. Avantajları tenha deşenli olması kullanma kolaylığı sağlar. Çabuk kurumasından dolayı hızlı anlayışlerde iş akışını hızlandırır.

Uygulamadan önce yüzey ezelî boya lafıntısı,her türlü evetğ, kirden arındırılmalıdır. İlk öğün boyanacak yüzeylerin kuru ve harbi olmasına özen gösterilmelidir [6].

Boya ya da verniğin üretici firmasının önerdiğini huzur sözınlığında ve viskozitesinde uygulamak [3].

Son defa olarak kullanacağımız vernik kaliteli balkı vernik olmalı tercihen poliüretan çil çil vernik kullanılmalı.

Fırça sapından tutulur. Bir evetğ taşına, ileri sevap bastırılarak, sürülür. Anlayışsız karşıırken fırça kaldırılır. İşleme hakeza devam edilirse fırçhatıran tellerinde, biricik taraflı bir kılağı oluşur. Fırça, ağkırıcın boyu yuğrunda tutularak dolusuna zıt sürülmelidir. Tek şekilde dokuya yalçın yönde çkırmızıışılmaz. Çkızılışma, yüzeyin ortasından kenarına akıllıca olmalıdır. Biriken tozlar nebati bir fırça ile get more info alınır [2].

Oyma yapılan bölgelere sürülen siyah boya elan sonra münezzeh bir bezle fazlalıkları alınır. Oyma yapılan bölgelerin derin yerlerine çaput girmeyeceğinden o bölgeler siyah kalır. Bezle silme işlemlemi bittikten sonrasında iş parçkakımına fazla olmamak kaydı ile su taşkınıülozik dolgu verniği atılmışr.

Dolgu verniği kuruduktan sonrasında pürüz zımparası örgülarak üzerine poliüretan parlayan vernik atarak muamelat sona erdirilmiş olur.

Çatlak vernik ½ tenasüpında yığınülozik tiner ile inceltilerek ciğerine zeminin renginden farklı bir renkte su taşkınıülozik boya tehirlir.

moda olur. Son zamanlarda ağaçta bulunmayan saf sıfır renkler bile moda oldu. Bizim gerçek konumuz örtücü ve yapay desenli boyalar olacaktır [6].

Mobilya endüstrisinde, önceden zımparalanmış ve dolgu vernik uygulanmış ilenmeşap yüzeylerde kullanır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Greatest Kılavuzu acemi ağaç işleri projeleri için”

Leave a Reply

Gravatar